Liga 3 Seria 4

2020-2021
#
Club
M
V
E
I
GM
GP
+/-
P
1
V V V V V
18
15
3
0
48
8
40
48
2
V E V E I
18
12
3
3
42
20
22
39
3
V V V V V
18
12
1
5
39
18
21
37
4
V E I V I
18
7
6
5
27
24
3
27
5
I I I I V
18
7
5
6
16
12
4
26
6
I V V E V
18
7
4
7
24
25
-1
25
7
V I V I V
18
7
3
8
34
34
0
24
8
I V I I I
18
5
2
11
21
30
-9
17
9
I I I V I
18
2
4
12
16
45
-29
10
10
I I I I I
18
0
1
17
8
59
-51
1
Primele două clasate din fiecare serie (10) vor disputa un baraj în dublă manșă, învingătoarele acestor jocuri se vor duela între ele, tur-retur.
Cele 5 câștigătoare vor obține dreptul de a promova.
Retrogradează ultimele două clasate din fiecare serie împreună cu echipa de pe locul 8 cu cea mai slabă linie de clasament.
CSA
FCSB 2
Progresul Spartac
Metalul Buzau
CS Tunari
Voluntari 2
Dinamo 1948 2
FC Rapid 2
Concordia Chiajna 2
Baloteşti
1 CSA 1–1 4–1 5–0 0–0 1–0 4–0 2–0 2–0 5–1
2 FCSB 2 1–2 3–1 4–2 2–1 1–1 2–1 4–1 6–0 2–0
3 Progresul Spartac 0–2 4–0 3–0 1–2 3–1 5–1 3–1 2–2 7–0
4 Metalul Buzau 2–2 1–1 1–0 0–1 2–0 4–1 2–1 3–0 3–0
5 CS Tunari 0–1 0–2 0–1 0–0 0–0 0–1 1–0 5–1 3–0
6 Voluntari 2 0–3 1–4 0–1 2–1 0–0 3–3 2–1 4–1 3–0
7 Dinamo 1948 2 1–3 3–2 1–2 2–2 2–0 1–2 3–2 5–0 5–1
8 FC Rapid 2 0–1 0–3 0–2 1–1 1–1 2–1 1–0 0–1 4–2
9 Concordia Chiajna 2 0–5 0–2 0–1 1–1 0–1 1–3 1–1 1–2 6–1
10 Baloteşti 1–5 1–2 0–2 0–2 0–1 0–1 0–3 0–4 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Etapa 1
11 Sep 2020 17:00
FC Rapid 2
1 1
CS Tunari
11 Sep 2020 17:00
FC Rapid 2
1
1
CS Tunari
12 Sep 2020 17:00
Concordia Chiajna 2
1 1
Metalul Buzau
12 Sep 2020 17:00
Concordia Chiajna 2
1
1
Metalul Buzau
Stadionul Steaua Bucureşti 12 Sep 2020 17:00
CSA Steaua Bucuresti
5 1
Baloteşti
12 Sep 2020 17:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
5
1
Baloteşti
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
12 Sep 2020 17:00
Dinamo 1948 2
3 2
FCSB 2
12 Sep 2020 17:00
Dinamo 1948 2
3
2
FCSB 2
Stadionul Progresul Spartac 12 Sep 2020 17:00
Progresul Spartac
3 1
Voluntari 2
12 Sep 2020 17:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
3
1
Voluntari 2
| Stadionul Progresul Spartac
Etapa 2
18 Sep 2020 17:00
Baloteşti
1 1
Concordia Chiajna 2
18 Sep 2020 17:00
Baloteşti
1
1
Concordia Chiajna 2
19 Sep 2020 17:00
Voluntari 2
0 0
CS Tunari
19 Sep 2020 17:00
Voluntari 2
0
0
CS Tunari
Baza Sportiva FCSB 19 Sep 2020 17:00
FCSB 2
1 2
CSA Steaua Bucuresti
19 Sep 2020 17:00
Baza Sportiva FCSB
FCSB 2
1
2
CSA
| Baza Sportiva FCSB | Arbitru: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova)
19 Sep 2020 17:00
Metalul Buzau
2 1
FC Rapid 2
19 Sep 2020 17:00
Metalul Buzau
2
1
FC Rapid 2
Stadionul Progresul Spartac 19 Sep 2020 17:00
Progresul Spartac
5 1
Dinamo 1948 2
19 Sep 2020 17:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
5
1
Dinamo 1948 2
| Stadionul Progresul Spartac
Etapa 3
25 Sep 2020 17:00
CS Tunari
0 0
Metalul Buzau
25 Sep 2020 17:00
CS Tunari
0
0
Metalul Buzau
25 Sep 2020 17:00
FC Rapid 2
4 2
Baloteşti
25 Sep 2020 17:00
FC Rapid 2
4
2
Baloteşti
25 Sep 2020 17:00
Concordia Chiajna 2
0 2
FCSB 2
25 Sep 2020 17:00
Concordia Chiajna 2
0
2
FCSB 2
25 Sep 2020 17:00
Dinamo 1948 2
1 2
Voluntari 2
25 Sep 2020 17:00
Dinamo 1948 2
1
2
Voluntari 2
Stadionul Steaua Bucureşti 26 Sep 2020 17:00
CSA Steaua Bucuresti
4 1
Progresul Spartac
26 Sep 2020 17:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
4
1
Progresul Spartac
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
Etapa 4
2 Oct 2020 15:00
Dinamo 1948 2
1 3
CSA Steaua Bucuresti
2 Oct 2020 15:00
Dinamo 1948 2
1
3
CSA
| Arbitru: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj)
2 Oct 2020 15:00
FCSB 2
4 1
FC Rapid 2
2 Oct 2020 15:00
FCSB 2
4
1
FC Rapid 2
2 Oct 2020 15:00
Baloteşti
0 1
CS Tunari
2 Oct 2020 15:00
Baloteşti
0
1
CS Tunari
Stadionul Progresul Spartac 3 Oct 2020 15:00
Progresul Spartac
2 2
Concordia Chiajna 2
3 Oct 2020 15:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
2
2
Concordia Chiajna 2
| Stadionul Progresul Spartac
3 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
2 1
Metalul Buzau
3 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
2
1
Metalul Buzau
Etapa 5
9 Oct 2020 15:00
Concordia Chiajna 2
1 1
Dinamo 1948 2
9 Oct 2020 15:00
Concordia Chiajna 2
1
1
Dinamo 1948 2
10 Oct 2020 15:00
Metalul Buzau
3 0
Baloteşti
10 Oct 2020 15:00
Metalul Buzau
3
0
Baloteşti
10 Oct 2020 15:00
CS Tunari
0 2
FCSB 2
10 Oct 2020 15:00
CS Tunari
0
2
FCSB 2
11 Oct 2020 15:00
FC Rapid 2
0 2
Progresul Spartac
11 Oct 2020 15:00
FC Rapid 2
0
2
Progresul Spartac
Stadionul Steaua Bucureşti 28 Oct 2020 15:00
CSA Steaua Bucuresti
1 0
Voluntari 2
28 Oct 2020 15:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
1
0
Voluntari 2
| Meci amânat
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman)
Etapa 6
16 Oct 2020 15:00
Dinamo 1948 2
3 2
FC Rapid 2
16 Oct 2020 15:00
Dinamo 1948 2
3
2
FC Rapid 2
16 Oct 2020 15:00
FCSB 2
4 2
Metalul Buzau
16 Oct 2020 15:00
FCSB 2
4
2
Metalul Buzau
Stadionul Steaua Bucureşti 17 Oct 2020 15:00
CSA Steaua Bucuresti
2 0
Concordia Chiajna 2
17 Oct 2020 15:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
2
0
Concordia Chiajna 2
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
Stadionul Progresul Spartac 17 Oct 2020 15:00
Progresul Spartac
1 2
CS Tunari
17 Oct 2020 15:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
1
2
CS Tunari
| Stadionul Progresul Spartac
17 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
3 0
Baloteşti
17 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
3
0
Baloteşti
Etapa 7
23 Oct 2020 15:00
Baloteşti
1 2
FCSB 2
23 Oct 2020 15:00
Baloteşti
1
2
FCSB 2
24 Oct 2020 15:00
CS Tunari
0 1
Dinamo 1948 2
24 Oct 2020 15:00
CS Tunari
0
1
Dinamo 1948 2
24 Oct 2020 15:00
FC Rapid 2
0 1
CSA Steaua Bucuresti
24 Oct 2020 15:00
FC Rapid 2
0
1
CSA
| Arbitru: Mihuleac Gabriel (Iaşi – Iaşi)
3 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
1 0
Progresul Spartac
3 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
1
0
Progresul Spartac
4 Nov 2020 14:00
Concordia Chiajna 2
1 3
Voluntari 2
4 Nov 2020 14:00
Concordia Chiajna 2
1
3
Voluntari 2
Etapa 8
30 Oct 2020 15:00
Concordia Chiajna 2
1 2
FC Rapid 2
30 Oct 2020 15:00
Concordia Chiajna 2
1
2
FC Rapid 2
Stadionul Steaua Bucureşti 31 Oct 2020 15:00
CSA Steaua Bucuresti
0 0
CS Tunari
31 Oct 2020 15:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
0
0
CS Tunari
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Carp Vasile Dorel (Negrilesti – Galaţi)
Stadionul Progresul Spartac 31 Oct 2020 15:00
Progresul Spartac
7 0
Baloteşti
31 Oct 2020 15:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
7
0
Baloteşti
| Stadionul Progresul Spartac
31 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
1 4
FCSB 2
31 Oct 2020 15:00
Voluntari 2
1
4
FCSB 2
10 Nov 2020 14:00
Dinamo 1948 2
2 2
Metalul Buzau
10 Nov 2020 14:00
Dinamo 1948 2
2
2
Metalul Buzau
| amanat din 31.10
Etapa 9
6 Nov 2020 14:00
FCSB 2
3 1
Progresul Spartac
6 Nov 2020 14:00
FCSB 2
3
1
Progresul Spartac
6 Nov 2020 14:00
Baloteşti
0 3
Dinamo 1948 2
6 Nov 2020 14:00
Baloteşti
0
3
Dinamo 1948 2
7 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
2 2
CSA Steaua Bucuresti
7 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
2
2
CSA
| Arbitru: Robu Ovidiu (Chitila – Ilfov)
7 Nov 2020 14:00
CS Tunari
5 1
Concordia Chiajna 2
7 Nov 2020 14:00
CS Tunari
5
1
Concordia Chiajna 2
7 Nov 2020 14:00
FC Rapid 2
2 1
Voluntari 2
7 Nov 2020 14:00
FC Rapid 2
2
1
Voluntari 2
Etapa 10
13 Nov 2020 14:00
Baloteşti
1 5
CSA Steaua Bucuresti
13 Nov 2020 14:00
Baloteşti
1
5
CSA
| Arbitru: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman)
13 Nov 2020 14:00
FCSB 2
2 1
Dinamo 1948 2
13 Nov 2020 14:00
FCSB 2
2
1
Dinamo 1948 2
14 Nov 2020 14:00
CS Tunari
1 0
FC Rapid 2
14 Nov 2020 14:00
CS Tunari
1
0
FC Rapid 2
14 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
3 0
Concordia Chiajna 2
14 Nov 2020 14:00
Metalul Buzau
3
0
Concordia Chiajna 2
14 Nov 2020 14:00
Voluntari 2
0 1
Progresul Spartac
14 Nov 2020 14:00
Voluntari 2
0
1
Progresul Spartac
Etapa 11
12 Mar 2021 15:00
Dinamo 1948 2
1 2
Progresul Spartac
12 Mar 2021 15:00
Dinamo 1948 2
1
2
Progresul Spartac
12 Mar 2021 15:00
Concordia Chiajna 2
6 1
Baloteşti
12 Mar 2021 15:00
Concordia Chiajna 2
6
1
Baloteşti
Stadionul Steaua Bucureşti 13 Mar 2021 15:00
CSA Steaua Bucuresti
1 1
FCSB 2
13 Mar 2021 15:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
1
1
FCSB 2
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
13 Mar 2021 15:00
FC Rapid 2
1 1
Metalul Buzau
13 Mar 2021 15:00
FC Rapid 2
1
1
Metalul Buzau
13 Mar 2021 15:00
CS Tunari
0 0
Voluntari 2
13 Mar 2021 15:00
CS Tunari
0
0
Voluntari 2
Etapa 12
19 Mar 2021 15:00
Baloteşti
0 4
FC Rapid 2
19 Mar 2021 15:00
Baloteşti
0
4
FC Rapid 2
19 Mar 2021 15:00
FCSB 2
6 0
Concordia Chiajna 2
19 Mar 2021 15:00
FCSB 2
6
0
Concordia Chiajna 2
20 Mar 2021 15:00
Metalul Buzau
0 1
CS Tunari
20 Mar 2021 15:00
Metalul Buzau
0
1
CS Tunari
Stadionul Progresul Spartac 20 Mar 2021 15:00
Progresul Spartac
0 2
CSA Steaua Bucuresti
20 Mar 2021 15:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
0
2
CSA
| Stadionul Progresul Spartac | Arbitru: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
20 Mar 2021 15:00
Voluntari 2
3 3
Dinamo 1948 2
20 Mar 2021 15:00
Voluntari 2
3
3
Dinamo 1948 2
Etapa 13
26 Mar 2021 15:00
Concordia Chiajna 2
0 1
Progresul Spartac
26 Mar 2021 15:00
Concordia Chiajna 2
0
1
Progresul Spartac
26 Mar 2021 15:00
FC Rapid 2
0 3
FCSB 2
26 Mar 2021 15:00
FC Rapid 2
0
3
FCSB 2
Stadionul Steaua Bucureşti 27 Mar 2021 15:00
CSA Steaua Bucuresti
4 0
Dinamo 1948 2
27 Mar 2021 15:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
4
0
Dinamo 1948 2
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Mihuleac Gabriel (Iaşi – Iaşi)
27 Mar 2021 15:00
CS Tunari
3 0
Baloteşti
27 Mar 2021 15:00
CS Tunari
3
0
Baloteşti
27 Mar 2021 15:00
Metalul Buzau
2 0
Voluntari 2
27 Mar 2021 15:00
Metalul Buzau
2
0
Voluntari 2
Etapa 14
2 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0 2
Metalul Buzau
2 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0
2
Metalul Buzau
2 Apr 2021 17:00
FCSB 2
2 1
CS Tunari
2 Apr 2021 17:00
FCSB 2
2
1
CS Tunari
2 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
5 0
Concordia Chiajna 2
2 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
5
0
Concordia Chiajna 2
Stadionul Progresul Spartac 3 Apr 2021 17:00
Progresul Spartac
3 1
FC Rapid 2
3 Apr 2021 17:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
3
1
FC Rapid 2
| Stadionul Progresul Spartac
3 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
0 3
CSA Steaua Bucuresti
3 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
0
3
CSA
| Arbitru: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
Etapa 15
9 Apr 2021 17:00
Concordia Chiajna 2
0 5
CSA Steaua Bucuresti
9 Apr 2021 17:00
Concordia Chiajna 2
0
5
CSA
| Arbitru: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
9 Apr 2021 17:00
FC Rapid 2
1 0
Dinamo 1948 2
9 Apr 2021 17:00
FC Rapid 2
1
0
Dinamo 1948 2
9 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0 1
Voluntari 2
9 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0
1
Voluntari 2
10 Apr 2021 17:00
CS Tunari
0 1
Progresul Spartac
10 Apr 2021 17:00
CS Tunari
0
1
Progresul Spartac
10 Apr 2021 17:00
Metalul Buzau
1 1
FCSB 2
10 Apr 2021 17:00
Metalul Buzau
1
1
FCSB 2
Etapa 16
16 Apr 2021 17:00
FCSB 2
2 0
Baloteşti
16 Apr 2021 17:00
FCSB 2
2
0
Baloteşti
16 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
2 0
CS Tunari
16 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
2
0
CS Tunari
Stadionul Progresul Spartac 17 Apr 2021 17:00
Progresul Spartac
3 0
Metalul Buzau
17 Apr 2021 17:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
3
0
Metalul Buzau
| Stadionul Progresul Spartac
Stadionul Steaua Bucureşti 17 Apr 2021 17:00
CSA Steaua Bucuresti
2 0
FC Rapid 2
17 Apr 2021 17:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
2
0
FC Rapid 2
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Diaconu Andrei – Iaşi
17 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
4 1
Concordia Chiajna 2
17 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
4
1
Concordia Chiajna 2
Etapa 17
23 Apr 2021 17:00
FC Rapid 2
0 1
Concordia Chiajna 2
23 Apr 2021 17:00
FC Rapid 2
0
1
Concordia Chiajna 2
23 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0 2
Progresul Spartac
23 Apr 2021 17:00
Baloteşti
0
2
Progresul Spartac
23 Apr 2021 17:00
FCSB 2
1 1
Voluntari 2
23 Apr 2021 17:00
FCSB 2
1
1
Voluntari 2
24 Apr 2021 17:00
CS Tunari
0 1
CSA Steaua Bucuresti
24 Apr 2021 17:00
CS Tunari
0
1
CSA
| Arbitru: Jijiie Bogdan – Botoşani
24 Apr 2021 17:00
Metalul Buzau
4 1
Dinamo 1948 2
24 Apr 2021 17:00
Metalul Buzau
4
1
Dinamo 1948 2
Etapa 18
Stadionul Progresul Spartac 30 Apr 2021 17:00
Progresul Spartac
4 0
FCSB 2
30 Apr 2021 17:00
Stadionul Progresul Spartac
Progresul Spartac
4
0
FCSB 2
| Stadionul Progresul Spartac
30 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
5 1
Baloteşti
30 Apr 2021 17:00
Dinamo 1948 2
5
1
Baloteşti
Stadionul Steaua Bucureşti 30 Apr 2021 17:00
CSA Steaua Bucuresti
5 0
Metalul Buzau
30 Apr 2021 17:00
Stadionul Steaua Bucureşti
CSA
5
0
Metalul Buzau
| Stadionul Steaua Bucureşti | Arbitru: Moisă Mihai – Iaşi
30 Apr 2021 17:00
Concordia Chiajna 2
0 1
CS Tunari
30 Apr 2021 17:00
Concordia Chiajna 2
0
1
CS Tunari
30 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
2 1
FC Rapid 2
30 Apr 2021 17:00
Voluntari 2
2
1
FC Rapid 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *